Translate

Digital Mobile Radio (DMR) Харківський ретранслятор

Доброго часу доби шановний друже! Ти завітав на сайт «Радіоаматорські ретранслятори міста Харків». Якщо в тебе Є! будь-які запитання, що до як: 1. «Де в місті Харків краще придбати переносну або більш потужну, придатну для використання у авто чи вже для дому радіостанцію стандарту Digital Mobile Radio (DMR)» Т.+38096 173-73-73 Kyivstar з 8 до 22. 2. «Де і в кого в місті Харків можна запрограмувати обладнання-радіостанції стандарту Digital Mobile Radio (DMR)»? 3. «Як підключиться до Харківського радіоаматорського DMR ретранслятору, якщо у Вас ще немає радіоаматорської ліцензії»? 4. «Де звернувшись лише в одне місце можливо отримати швидку допомогу в оформленні всіх необхідних документів, пошуку та придбанні Digital Mobile Radio (DMR) радіостанції, її запрограмуванні, налаштуванні для вдалої або успішної роботи» Т.+38096 173-73-73 Kyivstar з 8 до 22. 5. «Реєстрація радіостанції та консультації за належними правилами її використання за кордоном України». Недостатньо часу щоб читати- телефонуй за номером...Т.+38096 173-73-73 Kyivstar з 8 до 22.

четвер, 17 грудня 2015 р.

Вітаємо з 31.12.15 новий стандарт Digital Mobile Radio (DMR)- цифрового аматорського радіозв'язку є в Харкові.

Чому саме Digital Mobile Radio?- надалі буде краще писати скорочено DMR.
Бо DMR це найбільш доступний, та стрімкими темпами поширюваний, у всьому світі, відкритий стандарт цифрового радіозв'язку для професійних користувачів.
Перший старт цієї системи відбувся в Америці під назвою DMR-MARK Всесвітня мережа.
Але підключення до цієї нової Всесвітньої мережі, кожного нового  ретранслятора для звичайних радіоаматорів, з будь-якої країни свиту було дуже затратним.
Наприклад купивши ретранслятор DR3000 Motorola MOTOTRBO, та саме обов'язкове програмне забезпечення- софт для його підключення та функціонування в мережі, вкупі все дорівнювало приблизно 8000$.
Тому ця мережа зростала досить таки повільно.
Але перший вдалий досвід відбувся, наприклад Європейців він змусив шукати більш кращі та дешевші шляхи. Поклавши все це за підвалини радіоаматорами з міста Гамбург (Німеччина), було знайдено сміливе рішення вдосконалити всесвітню DMR Радіоаматорську мережу.
За допомогою значно нижчого за собівартістю обладнання та софта:
1. Ретрансляторів Китайського виробництва лінійки Hytera;
2. Програмного забезпечення DMR plus.
На щастя це їм вдалося, бо саме зараз Digital Mobile Radio з додачею DMR Plus виглядає так:
Налічує 40 країн та майже 700 ретрансляторів постійно в стані ON-LINE.
Краще за Німців зробили росіяни, створивши власного софта BrandMeister завдяки якому до мережі було можливо під'єднати будь-який ретранслятор, навіть який ще не створено.
Світові DMR досягнення досить таки вражають, та змушують обов'язково приєднатись до цієї мережі.
Україна в цьому проекті станом на зараз представлена дванадцятьма містами. Найбільше DMR ретрансляторів у Закарпатті, більше одного в Києві.